Stacja Diagnostyczna Warszawa Wola

Stacja Diagnostyczna Warszawa Wola
Stacja Diagnostyczna Warszawa Wola

Należymy do najprężniej funkcjonujących firm zajmujących się przeprowadzaniem badań technicznych pojazdów. Posiadane umiejętności przekładają się na doskonałą jakość wykonywanych przez nas przeglądów pojazdów. Angażowane wyszkolonych fachowców o doskonałych umiejętnościach pozwala nam utrzymywać wysoki standardy usług od lat. Samochody są dla naszych pracowników najważniejsze. Pasjonują się nimi, dzięki czemu stale poszerzają swoją wiedzę dotyczącą badań technicznych pojazdów.
Wszystkie czynności wykonywane przez naszych diagnostów podczas wizyty w stacji kontroli pojazdów Warszawa Wola są zgodne z Dz.U. nr 0 poz. 996 z dn. 07.09.2012 obowiązującym od dn. 08.10.2012r. a wykonywane badania techniczne rejestrowane są w ewidencjonowanym systemie elektronicznym.

Zadowolenie naszych klientów dla naszej firmy jest najważniejsze. Praktykujemy indywidualne podejście do klienta i zapewniamy fachowe wykonywanie przeglądów. Specjalnie dla Państw przygotowaliśmy pełna gamę badań technicznych pojazdów: samochodów osobowych, samochodów dostawczych, samochodów ciężarowych do 3,5 Tony, motocykli, ciągników rolniczych oraz badania samochodów sprowadzonych z za granicy.

Znajdą u nas Państwo również szereg usług dodatkowych. Bardzo zachęcamy do odwiedzania naszej stacji kontroli pojazdów położonej w Warszawie na Woli. Jednocześnie dziękujemy naszym dotychczasowym klientom za zaufanie i sympatię, które nas zobowiązuje. Wierzymy w dalszą współpracę z Państwem.